Apartman Duyuru ve İlan Panosu Mıknatıslı Metal Levha 50x70

Apartman Duyuru ve İlan Panosu Mıknatıslı Metal Levha 50x70

Fiyat : ₺799,00(KDV Dahil)

Ürünün tasarımı ve üretimi tamamen firmamıza aittir.Sanal pazarlarda satışını yaklaşık 6 senedir sürdürdüğümüz bu şık ürünü uygun fiyata sitemizden ücretsiz kargo ile güvenle satın alabilirsiniz.

Apartman İlan Panosu Ürünümüz  50x70cm 0.7 cm Galvaniz Levha Üzerine Dijital Baskı İle Üretilmektedir.

8 Adet Mıknatıs Hediyemizdir.

 

Apartman İlan ve Duyuru Panosu Nedir? 

Apartman İlan Panosu ürünümüz ile apartman ve site yöneticileri artık duyurularını çok daha rahat ve sağlıklı şekilde bina sakinlerine ulaştırabilecek.

Apartman İlan ve Duyuru Panosu Kullanışlı Mı?

Piyasada satılan mantar panoların aksine ya da çok pahalı fiyatlarla siz değerli tüketicilere sunulan ilan panolarının aksine şık tasarımı ve sağlam yapısıyla duyurularınızı kilitli mekanizma ve magnet sistemi sayesinde rahat şekilde asıp çıkarabileceksiniz.

Apartman İlan ve Duyuru Panosu Hangi Problemi Çözecek?

Bilindiği üzere büyük apartman ve çokça insanın yaşadığı sitelerde en büyük problem yöneticilerin kat maliklerine ulaşması olmaktadır.Apartman İlan Panosu Ürünümüzle bu sıkıntıları ortadan kaldırıyoruz.

Şık ve sağlıklı tasarımı ile bina-site girişlerine yenilikçi bir görüntü katacağından emin olabilirsiniz.

Apartman İlan ve Duyuru Panosunda Neler Olabilir?

Apartman yöneticilerinin komşularına duyurmak istediği kararlar bu panodan duyurulabilir.Elektrik-Su-Doğalgaz tesisatlarıyla ilgili yapılacak çalışmalar burdan haber verilebilir.Asansör ile ilgili durumlar panodan komşulara iletilebilir.Kısacası komşularla ve kat malikleriyle ilgili her şey bu panodan ilan edilebilir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR